Iglarnia logo

Mam na imię Dorota. Jestem pedagogiem z wykształcenia również technikiem odzieżowym a prywatnie mamą trójki dzieci. Zapraszam do IGLARNI , ciekawego miejsca, w którym będę mogła podzielić się z Wami swoją pasją.

Szycie to coś więcej niż tylko hobby. To świetna zabawa, sposób na nudę, spotkanie z przyjaciółmi. To nauka nowych umiejętności od nawlekania igły, szycia ręcznego, przyszywania guzików po szycie na nowoczesnych maszynach elektronicznych. To możliwość wyróżnienia się przez tworzenie rzeczy niepowtarzalnych, często jedynych w swoim rodzaju.

Zabawa w szycie i to również praca nad charakterem, wartości, które chciałabym by młodzi ludzie przyjęli jako swoje. Jest to przede wszystkim wytrwałość, dokładność, cierpliwość ale również umiejętność skupienia uwagi i współpracy. Szycie to świat kolorowych tkanin, nitek, guziczków, cekinów i tasiemek, które pomogą uwolnić wyobraźnię i dają dużo radości młodym projektantom.

Zapraszam na warsztaty do mojej pracowni. Moje maszyny i kolorowy świat podróżuje zemną. Z przyjemnością zorganizuję warsztaty szycia w przedszkolu, szkole, sali zabaw, urozmaicę przyjęcie urodzinowe.

Do zobaczenia!